A Kromat Kft. székesfehérvári GMP és ISO/IEC 17025-ös szabvány szerint akkreditált laborjába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Gázkromatográf-tömegspektrometriás nagyműszeres analitikus munkatárs

Nézd meg laborunkat bemutató videónkat!

Főbb feladatok:

  • A laboratóriumba beérkező alapanyagok, gyógyszerek, minták, késztermékek vizsgálata klasszikus analitikai, illetve műszeres módszerekkel,
  • Minták mérése és kiértékelése, majd az ehhez szükséges jelentések, jegyzőkönyvek elkészítése,
  • A vizsgálatokhoz szükséges műszerek és berendezések üzemeltetetése,
  • Önálló, nagyműszeres módszerfejlesztésben való részvétel és validálások elvégzése,
  • Szabvány és egyéb előirat szerinti módszerek verifikálási folyamatainak megtervezése, elvégzése,
  • A vizsgálatokhoz szükséges minta-előkészítések elvégzése,
  • Munkafolyamatok dokumentálása a hatósági előírásoknak megfelelően,
  • Új projektekben (tervezési és megvalósítási folyamatban is) történő részvétel, ügyfelekkel való szakmai kapcsolattartás.

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • 2-3 éves releváns analitikai GC gyakorlat,
  • Vegyészmérnök, biomérnök vagy gyógyszerész, illetve ezzel egyenértékű mesterdiploma,
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • GC-MS készülék felhasználói szintű ismerete,
  • Analitikai gondolkodásmód,
  • Együttműködési készség, csapatmunka,
  • Pontos, precíz munkavégzés.

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • Módszerfejlesztési tapasztalat,
  • Élelmiszeripari vagy gyógyszergyári laboratóriumban GC-QQQ-dal végzett mérési tapasztalat,
  • MSZ EN ISO/IEC 17025:2018-as akkreditációval vagy GMP engedéllyel rendelkező laboratóriumban szerezett munkatapasztalat,
  • Agilent MassHunter szoftvert felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes motiváló bérezés,
  • Vonzó béren kívüli juttatási lehetőségek,
  • Munkába járás támogatási lehetőségek,
  • Külső és belső szakmai továbbképzések.

A helyszín a Kromat Kft. FEPtest laboratóriuma (8000 Székesfehérvár, Bakony u. 4.)

Angol nyelv középszintű ismerete és használata elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez.

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését, akkor a „Jelentkezem” gombra kattintva küldje el magyar nyelvű önéletrajzát bruttó fizetési igénye megjelölésével.

Húzd ide a fájlokat vagy tallózd

Nyitott pozícióink